2018.10.03

Warszawska Olimpiada Seniorów.

29 września 2018 r. na terenie Ośrodka  " Polonia ", przy ul. Konwiktorskiej 6,odbyła się druga edycja Warszawskiej Olimpiady Seniorów. Organizatorem był TKKF " Chomiczówka'',przy aktywnym wsparciu m.in. Warszawskiej Rady Seniorów, Parlamentarnego Zespołu d/s Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st.Warszawy.
Uczestnikami olimpiady byli warszawscy seniorzy ( 60+ ), kobiety i mężczyźni. Zawody odbyły się na płycie stadionu Ośrodka  "Polonia " ( konkurencje lekkoatletyczne, łucznictwo, strzelectwo, ergometry wioślarskie, ), w hali sportowej ( turniej tenisa stołowego), na pływalni oraz na obiektach LXII Liceum Mistrzostwa Sportowego ( turniej szachowy, i brydża sportowego par ).Reprezentację Żoliborza wsparło trzech nauczycieli - seniorów z naszej szkoły .  W klasyfikacji punktowej olimpiady , nasza dzielnica dzięki znakomitej postawie tenisistów stołowych i lekkoatletów, zajęła trzecie miejsce na 17 dzielnic biorących udział w tych zawodach. Dużym wsparciem organizacyjnym i technicznym tej imprezy sportowej była 15 osobowa grupa  wolontariuszy  z naszej szkoły.

Kalendarz wydarzeń 2016/2017
Reklama
Programy i projekty